להצטרפות*3080

גודל טקסט

מקור המים

למעלה מארבע שנים בחנה נביעות שיטת הפקה מתקדמת למים מינרליים, המאפשרת הגעה למים כשהם עדיין בבטן האדמה, באזור המוגן והבטוח ביותר. הפקת המים מתבצעת באמצעות קידוח ארטזי, טכניקה מתקדמת ביותר, המקובלת בקרב חברות המים המינרליים המובילות באירופה.

צרכני נביעות נהנים ממים מינרליים טבעיים, איכותיים וטעימים בכל ימות השנה.

הגשמים הרבים המאפיינים את הצפון הרחוק והבראשיתי של ישראל הם המקור למים הרבים הזורמים אל אקוות ההר אשר שוכנת מתחת לסלעי הגליל העליון. גשמי הברכה מפרים את האדמה, מחלחלים דרכה ונאספים תחת שכבת קרקע מגינה המוליכה אותם לאורכו של הגליל העליון . בין שכבות אטומות המגינות על המים מתחת וממעל, מחלחלים המים בין סלעי גיר ודולומיט ובתוך כך ממסים לתוכם מינרלים חיוניים, תוך שהם שומרים על נקיונם וזכותם. סידן, מגנזיום ופלואוריד הם המינרלים החשובים העיקריים שנוספים למים במסע הארוך והמתמשך בסלעי בראשית אלו.

כדי לשמור על איכותם המופלאה של המים, תהליך ההפקה שלהם מתחיל כשהם עדיין בבטן האדמה, מוגנים מכל רע. הפיקוח ההדוק ממשיך ללוותם בתהליך הסטרילי, עד  שהפקק חותם את הכד או הבקבוק. כך, ללא מגע יד אדם, ובאמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מגיעים המים המינרליים הטבעיים והצלולים של אקוות ההר אשר בגליל העליון אל הבקבוקים והכדים של נביעות, תחת בקרה קפדנית משולבת של משרד הבריאות הישראלי וה- FDA האמריקאי .

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה