להצטרפות*3080

גודל טקסט

מים מינרליים מוגזים

האלטרנטיבה הבריאה והמומלצת עבור מי שמחפש בכוס שלו קצת יותר אקשן, אבל רוצה גם לשמור על הבריאות

המים המינרלים המוגזים של נביעות היא אפשרות חדשה טעימה ותוססת שנשארת קרוב לטבע וגם שומרת על הבריאות. מדובר במים המינרלים האיכותיים והמוכרים של נביעות בתוספת גיזוז. מים מוגזים אינם מכילים קלוריות ולמעשה מלבד הגיזוז לא נעשה בהם שינוי נוסף. הבעבוע של המים מקנה להם קלילות ואווריריות. במבחני טעימה הם קיבלו את הציון הכי גבוה מבין המתחרים ובזכות העובדה שהם מכילים את המים המינרלים הטבעיים של נביעות, יש להם גם יתרונות בריאותיים!

מים מוגזים עם כל היתרונות של המים המינרליים הטבעיים של נביעות 

בבסיס המשקה נמצאים כאמור המים המינרליים הטבעיים של נביעות אשר מגיעים מאקוות ההר אשר בגליל העליון. הם נחשבים מובחרים לשתייה בזכות ניקיונם והרכבם. מקורם במי גשמים צלולים אשר חלחלו בבטחה עמוק בבטן האדמה ונשמרו נקיים וטהורים. המים המוגזים של נביעות שומרים על הרכב המינרלים במים ומכילים כמויות משמעותיות של סידן ומגנזיום, כמות בטוחה של פלואוריד טבעי וכמות זניחה של נתרן.

בזכות העובדה שהמים המינרליים המוגזים של נביעות אינם "תורמים" קלוריות, אפשר בהחלט להחשיב אותם כחלק מכמות השתייה היומית ולהגדיל בעזרתם את צריכת הנוזלים שלנו. טעמם של מים מוגזים והתחושה שהמשקה מקנה מושפעים גם מהגיזוז. כעקרון ישנם שני פרמטרים עיקריים שקובעים את רמת הגיזוז: מספר וגודל הבועות. 
המים המוגזים של נביעות מכילים מעט בועות קטנות. גיזוז שכזה נעים יותר בפה ולהבדיל ממים מוגזים אחרים אינו יוצר תחושת מלאות ולחץ בבטן. 

היתרונות בשתיית מים מוגזים של נביעות

בחירה במים המינרליים המוגזים של נביעות בזמן ולאחר הארוחה יכולה לתרום  לניקוי הפה והשיניים, נטרול טעמי לוואי והפגת ריח מהפה. מים מוגזים עם בועות הגז הקטנות, שוטפות את חלל הפה ומסייעות לניקוי שאריות מזון מהחניכיים וכתמי קפה מהשיניים. 

מים מוגזים שמקורם במים המינרליים הטבעיים של נביעות הם בחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה לגוון וליהנות מחוויות טעם וגם להישאר קרוב לטבע ולשמור על הבריאות.

ניתן להשיג בנקודות המכירה הנבחרות.

 

 

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה