להצטרפות*3080

גודל טקסט

נביעות 1 ליטר, ה- 1 בשבילך!

בקבוק 1 ליטר מים מנרליים מותאם לנשים, אבל מתאים לכולם.   
מכיל מספיק מים לשהייה ממושכת מחוץ לבית, בגודל שנכנס לכל תיק, בעיצוב ייחודי ובעל מדיד כוסות חדשני למעקב אחר קצב השתייה היומי.
זוכה תואר מוצר השנה בקטגוריית מים מינרלים לשנת 2015.

בקבוק מים מינרליים


מים הם הרכיב העיקרי בגוף האדם

מים מהווים בממוצע כ 50% ממשקל גופכם ויש להם השפעה קריטית על התפקוד שלכם. מים הם המרכיב העיקרי של תאי הגוף, ממסים בתוכם את רוב החומרים בגוף ומאפשרים את קיומם של מרבית התהליכים המטבוליים. בנוסף הם משתתפים פעילים בתהליכים כימיים רבים,  בעלי תפקיד מרכזי בוויסות חום הגוף ומשמשים כרכיב סיכה עיקרי במפרקים. 

שתיית מים בכמות מספקת חיונית לתפקוד תקין ויעיל של כל מערכות הגוף ותורמת לבריאותכם בטווח הקצר והארוך.

המלצות לשתייה*

שתייה היא המקור העיקרי (80%) לצריכה של מים ונוזלים.
ההמלצות מיועדות לנשים וגברים בריאים, המצויים בתנאי אקלים נוחים ובפעילות יומית רגילה - ללא מאמץ. אם אתם עוסקים בפעילות גופנית קבועה, אתם צריכה לשתות יותר. הנוזלים המומלצים ביותר לשתייה הם מים.טבלה נשים, גברים
*על פי ההמלצות החדשות לשתייה של האקדמיה האמריקאית למדעים 2004.

מיעוט שתייה והזעה מוגברת הן הסיבות העיקריות להתפתחות של מחסור קל בנוזלים (1%-3% ממשקל הגוף). ממחקרים עולה כי אפילו התייבשות קלה עלולה לפגוע בתפקוד הפיזיולוגי והמנטאלי ולפגום באיכות החיים היומיומית. 

שתייה מספקת של מים יכולה לעזור לכם... 

לחשוב טוב יותר
להיות יותר מרוכזים ופחות עייפים - מעל 70% מרקמת המוח עשויה מים ולכן מוחנו תלוי במים על מנת לתפקד ביעילות. התייבשות קלה נמצאה במחקרים קשורה לכאבי ראש והפרעות בתפקוד הקוגניטיבי. השיבושים הקוגניטיביים הבולטים שנמצאו: ירידה בכושר הריכוז ובערנות,  פגיעה בקואורדינציה, ירידה בזיכרון לטווח קצר והארכת זמן תגובה.

להיראות טוב יותר
לשפר את מראה העור- מים מהווים כ 30% מרקמת העור. תכולת המים בעור משפיעה על הנפחיות ועל הגמישות שלו. המים מעבים את שכבת העור ובכך הופכים אותה למתוחה וחלקה יותר. במחקר שבו התבקשו נשים בגיל המעבר להוסיף 1 ליטר של מים מינרליים דלים מאוד בנתרן לשתייה הרגילה שלהן במשך 42 ימים, נמצא שיפור משמעותי ברמת הלחות של העור ובמדדי עור שונים: העור נראה חלק ורך יותר, בעל גמישות טובה וברק.
 לקריאה נוספת >>

לשמור על המשקל
ידוע שמים מסייעים לירידה במשקל מכיוון שאין להם ערך קלורי ומכיוון שהם תורמים לתחושת שובע. בנוסף נמצא כי שתיית מים גם מגבירה את קצב שריפת הקלוריות בגוף.  אומנם מדובר באפקט קטן יחסית אבל משמעותי בעיקר לתוכניות של שמירה על המשקל:מחקר שנערך בגברים ונשים בריאים גילה כי קצב חילוף החומרים עולה בעקבות שתיית מים.  מהממצאים עולה כי אם שותים 1.5 ליטר נוספים של מים מדי יום במשך שנה, כשזה השינוי היחיד בהרגלי התזונה, ניתן לרדת 2.4  ק"ג.
לקריאה נוספת >>

לשמור על כושר
מחסור בנוזלים הוא הדבר הראשון שישפיע לרעה על יכולת ספורטיבית בעוד ששתייה מספקת משפרת ביצועים ומעלה את היכולת הגופנית. מים מאפשרים את עבודת השרירים וכלל המערכות התומכות בפעילות. גם התייבשות קלה, שלעיתים אינה מורגשת כלל, עלולה להקשות על הגוף להמשיך לתפקד כיאות ולפגום באופן משמעותי בהישגים הספורטיביים.
לקריאה נוספת>>

להיות בריא יותר
ישנן עדויות מחקריות המראות כי אנשים ששותים מים בכמות מספקת, הן בריאים יותר ובעלי סיכון נמוך יותר לפתח מחלות כרוניות כגון אבני כליה, יתר לחץ דם, מחלות לב וסוגים שונים של סרטן.  

נביעות – מים איכותיים במיוחד בשבילך

לא כדאי להתפשר על איכות בייחוד כשמדובר במים.
המים המינרליים הטבעיים של נביעות מגיעים אליך ישירות מאקוות ההר בגליל העליון. המים מחלחלים בקרקע נקייה, נקווים מאות מטרים מתחת לאדמה וזורמים לאורך קילומטרים רבים כשהם מוגנים מעל בשכבת קרקע אטומה. נביעות משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת להגיע אל המים בעודם בבטן האדמה ולהבטיח את ניקיונם ואיכותם המקורית.

טהורים וטבעיים
היישר מחיק האדמה אליך, ללא מגע יד אדם

נמצאים תחת פיקוח ובקרה צמודה
נבדקים מדי יום ועומדים בתקנים של משרד הבריאות ובתקני איכות בינלאומיים קפדניים

חזקים בסידן ובמגנזיום
מינרליים החיוניים לתפקוד יעיל של כל מערכות גופך.
חשובים במיוחד לבנייה וחיזוק העצמות ולהתחדשות תאי העור שלך.


דלים מאוד בנתרן
צמצום צריכת הנתרן משפר את לחץ הדם שלך, מפחית דלדול עצם ומקטין סיכון לאצירת נוזלים בגוף ובכלל זה בעור הדק שמתחת לעיניים (שקיות בעיניים).

                                             לבחור נכון - לשתות בריא - נביעות

לקבלת רשימת מקורות המידע ניתן לפנות למוקד השירות של נביעות 8182*             

 

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה