להצטרפות*3080

גודל טקסט

מה אתם שותים?

המודעות לבריאות רק הולכת ועולה, היום אנחנו מבינים שחשוב מאוד לשים לב מה אנחנו מכניסים לגוף שלנו, כדי לשמור על הבריאות שלנו ושל המשפחה שלנו.

אחד הדברים שכל הזמן חוזרים ואומרים לנו – תקראו את תווית הערכים התזונתיים שעל המזון שלכם, כך תדעו בדיוק מה יש בו, וחשוב לא פחות מה אין בו ותוכלו לעשות את הבחירה הנכונה. אז מה יש בתוויות המזון וברשימת הרכיבים?

בשני הדברים האלו שחייבים לבוא על כל מוצר ארוז על פי חוק, נוכל למצוא ממה מורכב המזון הארוז, כאשר הרכיב שכתוב ראשון הוא זה שיש ממנו הכי הרבה, ומשם בסדר יורד עד האחרון שיש ממנו הכי מעט. בנוסף נוכל לראות בטבלה את הרכב המזון מבחינת רכיבי תזונה – פחמימות, חלבונים, שומנים וויטמינים ומינרלים.

למה זה חשוב?

אנחנו כבר יודעים שיש הרבה חומרים שאנחנו מעדיפים שלא ייכנסו לגוף כמו למשל חומרים משמרים , או שומן רווי, ומצד שני יש הרבה מאוד חומרים שהופכים את המזון שלנו למה שבאמת מזין את הגוף שלנו כמו וויטמינים ומינרלים שונים.

אז כולנו מסכימים שחשוב לקרוא את הרכיבים ואת הערכים התזונתיים של המזון, אבל חשבתם פעם על המים? כן, המים חשובים מעצם היותם מים, הם ממלאים פעולות חשובות מאוד כמו זרימת הדם, פעולת מערכת העיכול ועוד, אבל המים יכולים גם להיות מקור נפלא למינרלים חשובים כמו סידן, מגנזיום ועוד. אבל איך נדע האם המים שאנחנו שותים באמת מספקים לנו את אותם מינרלים חשובים?

במים מינרליים, המגיעים בבקבוקים, אפשר לראות בדיוק מה מכילים המים. כמו כל מוצר ארוז, מחויבות החברות המשווקות לציין בדיוק את התכולה של המים, וכך אפשר לדעת מה אין לנו במים – מזהמים למשל, ומה יש – כמות מדויקת של המינרלים הנמצאים במים.

הבעיה מתחילה כשאנחנו משתמשים במתקן מים מסוננים או מי ברז, ואז אין לנו שום דרך לדעת מה התכולה של המים. צריך לזכור שהמים המגיעים למתקן הביתי שלכם מגיעים ממקורות שונים, חלקם מהתפלה, חלקם מהמוביל הארצי וחלקם ממי תהום, ולכן תכולת המינרלים בהם אינה עקבית, ולא בכל מקום יש את אותה תכולה כל הזמן. אין לנו שום דרך לדעת האם המים שאנחנו שותים מכילים את המינרלים החיוניים או לא.

אז תזכרו תמיד, שמה שאתם מכניסים לגוף שלכם חשוב, וחשוב לדעת ולבדוק מה אתם מכניסים לשם, וגם מה לא.

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה