להצטרפות*3080

גודל טקסט

4 מיתוסים על המים המסוננים שלכם

איזה מים אתם שותים? ואיזה הילדים שלכם? 4 מיתוסים על מים מסוננים שכדאי שתדעו לפני שאתם מרימים כוסית.

מים, כך אומר הביטוי הידוע, זורמים על מי מנוחות. אז זהו, שלא תמיד. 4 מיתוסים לגבי המים המסוננים שלכם יכולים ללמד אתכם כמה דברים על המים שחלקנו בוחרים לשתות

  • "יש לי בר עם מסנן מים אז המים שלי בטוח נקיים".

לא נכון.

אין לנו באמת שליטה על איכות המים שאנחנו שותים שמקורם במתקן הסינון הביתי. יש חומרים שעלולים להיות במי הברז שלנו שהסנן במתקן בכלל לא מתיימר לנקות כמו למשל שאריות של חומרי ריסוס והדברה, תרופות ומומסי דלק. לכן המחשבה של "יש לי סנן ויש לי ביטחון באיכות המים שאני והמשפחה שלי שותים" היא לא ממש מדויקת.

  • "תמיד אותם מים יוצאים מהמסנן, אני יכולה להיות שקטה".

ממש לא.

הרכב המים– כלומר אילו מזהמים הם מכילים ובאיזו כמות - משתנה מעת לעת ומאזור לאזור. למעשה, אתם לא יכולים לדעת מה בדיוק נשאר במים גם אחרי הסינון והגיע לכוס השתייה של הילדים שלכם ושלכן.

 

  • החלפת סנן כל חצי שנה מבטיחה את איכות המים שיוצאת מהמסנן

לא נכון.

מסננים מכאניים ומסנני פחם פעיל המצויים במכשירים בייתים לסינון מים אוגרים בתוכם חול, חלודה , חלקיקים גדולים ותרכובות כלור. בשימוש עודףהמסנן עלול להיפרץ ולהגיר אל המים אתהמזהמים שאותם סינן. מסיבה זו יש להקפיד על החלפת סנן בזמן .על פי הנחיות היצרנים יש להחליף מסנן " כל 6 חודשים או כל 2,000 ליטר – המוקדם מבין השניים. ..." השאלה היא איך אתם יודעים כמה צרכתם? אם אתם משפחה גדולה, מארחים הרבה , אוהבים מסיבות וטיולים, מבשלים עם מים מסוננים או סתם שתייני מים טובים מומלץ לבדוק את התדירות האמיתית הנדרשת להחלפת המסנן.

 

  • "כשיש הנחייה להרתיח מי ברז או להימנע מהם בשל בעיה כלשהי, אנחנו בטוחים בזכות מתקן הסינון שלנו".

לא נכון.

כשיש משבר/זיהום מים באזור שבו אתם גרים, גם השימוש במתקן עם סנן מים אסור. יש לנהוג בהתאם להנחיות של הרשות העירונית, כי המים שעוברים במתקן הם בדיוק אותם מים שעוברים ביתר הצנרת של היישוב / האזור.

 

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה