להצטרפות*3080

גודל טקסט

מתקשים לשתות רק מים ?

רוצים לגוון מבלי להגזים בקלוריות? נביעות + נועד בשבילכם

כולנו כבר יודעים ששתייה בכמות מספקת חשובה לבריאות ושמים הם הנוזל המומלץ ביותר לשתייה. אולם, בפועל מסתבר שהמודעות והרצון לא תמיד מספיקים וחלקנו לפעמים  מתקשים  לשתות רק  מים.

יש כאלו שפשוט מוותרים ומקטינים את כמויות השתייה. גם להם ברור שזה אינו הפיתרון. ישנם שטורחים ומכינים לעצמם משקאות בהתאמה אישית כגון חליטות  צמחים אולם גם להם זה לא תמיד מתאפשר או נוח לנשיאה מחוץ לבית .

עבור כל מי שמתקשה לשתות רק מים ועבור כל מי שמחפש  חווית טעם מרעננת אנחנו מציעים את נביעות + – משקה על בסיס המים המינרליים הטבעיים של נביעות, בטעם מרענן ומהנה, במתיקות עדינה ובתוספת חמישה ויטמינים מקבוצת B.

כל היתרונות בפלוס אחד:

  • כל הזכות  – המים המינרליים הטבעיים של נביעות מהווים  94%  מההרכב של נביעות+  המים המינרליים הטבעיים של נביעות מחלחלים דרך סלעי גיר ודולומיט ונאספים מאקוות ההר  בגליל העליון, ישירות למפעל נביעות, תוך פיקוח ובקרה רציפים.
  • כל הבריאות – המים המינרליים הטבעיים של נביעות מכילים כמות משמעותית של סידן ומגנזיום , פלואוריד טבעי והם דלים מאוד בנתרן. בנוסף להרכב המינרלים האיכותי של המים, נביעות+ מכיל גם חמישה  ויטמינים מקבוצה . B
  • כל הטבעיות – נביעות+ ללא תוספת ממתיקים מלאכותיים, צבעי מאכל וחומרים משמרים.
  • ליהנות מכל העולמות -  רק  15 קלוריות ב- 100 מ"ל.

  

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה