להצטרפות*3080

גודל טקסט

בר מים


מחפשים בר מים איכותי במחיר תחרותי? נביעות מספקת 3 דגמי בר מים ייחודים בעיצובים קלאסיים. פנקו את המשפחה עם מתקני מים מינרליים טבעיים ואיכותיים לכל משפחה.
עם מתקני המים הביתיים של נביעות לא צריך לחשוב פעמיים לפני ששותים כוס מים. נביעות מציעה לכם מגוון מתקני מים מינרליים במגוון עיצובים וגדלים המתאימים לשימוש ביתי ומשרדי. בר מים נביעות יאפשר לכם ליהנות בקלות ובנוחות ממים מינרליים טבעיים קרים או חמים, ובשירות אישי עד הדלת.

למידע על המבצעים שלנו לחצו כאן! 

בר מים מינרליים מבית נביעות פותח ועוצב כך שיוכל להשתלב בכל פינה בבית או במשרד . צוות הפיתוח והעיצוב שלנו פיתח עבורכם את הפתרון המושלם לשתיית מים איכותיים כך שתוכלו ליהנות גם ממים מינרליים טבעיים וגם מפריט עיצובי לחלל החדר.

בוחרים בריא – בוחרים מיני בר נביעות

 

מיני בר מים קומפקטי

מיני בר מים הכולל מים חמים וקרים בלחיצת כפתור, ברז בטיחות למים החמים להגנה על ילדים, צג דיגיטלי לשליטה על טמפרטורת המים החמים והקרים, לחצן נעילת מקשים, כפתור extra hot למים חמים במיוחד, ע"י מערכת חימום נפרדת.

בר מים מעוצב

קולקציית מתקני המים המעוצבים של נביעות שפותחה ועוצבה במיוחד עבור נביעות, מציגה בר מים מעוצב בקו מודרני וצבעוני. את בר המים ניתן להשיג במגוון צבעים המהווים בסיס ועליהם ניתן להדביק מדבקה מעוצבת לפי בחירתכם וכך לשדרג את נראות בר המים

בר מים קלאסי

בר מים מינרליים טבעיים בעיצוב קלאסי. מתקן מים רצפתי בעיצוב נקי להנאה ממים מינרליים חמים וקרים בלחיצת כפתור, ברז בטיחות למים החמים להגנה על הילדים.

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה