להצטרפות*3080

גודל טקסט

בר מים מומלץ - איך בוחרים?

מעוניינים להגביר את צריכת המים שלכם, של בני המשפחה שלכם או של עובדי המשרד? הכנסת בר מים לבית או לעסק היא דרך קלה לעשות זאת. אבל איך בוחרים בר מים מומלץ? לגזור ולשמור: 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את בר המים המושלם עבורכם.

אל תסננו!
שוק מי השתייה בישראל כולל בתוכו 3 סוגי מים: מי ברז, מים מסוננים ומים מינרליים. לרוב, צרכנים רבים בוחרים במים מסוננים כפתרון אולטימטיבי לצריכת מים איכותיים אם כי חשוב להבין שסינון מים הוא פתרון חלקי בלבד:
סנן הפחם הפעיל המותקן במסננים מצליח לסנן מהמים תרכובות כלור או חלקיקים גדולים (גרגירי חול, למשל) אם כי חומרים מזהמים נוספים כחומרי הדברה, שאריות תרופות ומתכות כבדות ככספית ועופרת נשארים במי השתייה שלנו גם לאחר הסינון. בנוסף, סנן הפחם הפעיל עלול להוות קרקע להצטברות חיידקים ולזהם בעצמו את המים.
אז מה הפתרון, אתם שואלים? התשובה היא פשוטה: מים מינרליים טבעיים, המגיעים ממקור יחידי ומבטן האדמה, הידועים בניקיונם ובטיחותם לשתייה ומכילים מינרליים כסידן ומגנזיום שחיוניים לתפקוד יעיל של שריר הלב, לשמירה על לחץ דם תקין, לבנייה וחיזוק העצמות ועוד.

איכות המתקן
כדי ליהנות מבר המים שלכם לאורך זמן, וודאו כי חומרי הגלם מהם עשוי הבר הם מהאיכות הגבוהה ביותר, מה שישמור על איכות גבוהה של המים שאתם שותים.  מתקן מים מומלץ הוא כזה העשוי מנירוסטה מאושרת למגע עם מזון ולא מפלסטיק. וודאו כי מכלי איחסון המים וכל שאר החלקים שבאים במגע עם המים במתקן עשויים מחומר זה.

חסכון בחשמל
בעת רכישת בר מים, רצוי לבדוק את צריכת החשמל שלו ולהימנע מהפתעות לא נעימות בחשבון החשמל החודשי. מומלץ לרכוש בר מים מתקדם עם פונקציית ’חיסכון באנרגיה‘ המאפשר לצמצם את צריכת האנרגיה בהתאם לצרכים שלכם. בברי המים המתקדמים, ניתן לתכנת את פונקציית החיסכון באנרגיה למצב חד פעמי או למצב מחזורי לפי תזמון קבוע.

גמישות
בר מים מומלץ מאפשר לכם גמישות בהתקנה:
להבדיל מהמסננים הביתיים, בר מים מינרליים לא מחובר לזרם המים ולכן, אינו מוגבל רק להתקנה במטבח וניתן להזיז אותו בקלות ממקום למקום היות והוא זקוק רק לשקע.  ממקום למקום
אם המטרה שלכם היא להגביר את שתיית המים של בני הבית או של העובדים במשרד, הניידות היא תכונה חשובה שאסור לכם לוותר עליה ולכן, מומלץ למקם את בר המים שלכם באיזורים פופולריים בבית או במשרד: חדר הטלוויזיה, פינת המחשב או לחלופין, במטבחון שבמשרד.

נוחות השימוש
חשוב לבחור בר מים המתאים באופן אופטימלי לצרכים שלכם. שאלו את עצמכם: באיזה גובה תרצו את בר המים שלכם? חלק מכם יעדיף בר מים רצפתי בעוד שאחרים, יעדיפו בר מים מוגבה, שאותו ניתן למקם על השיש, ארון או על גבי מדף. אם אתם מתקינים בר מים בבית עם ילדים, מומלץ לבחור בר מים רצפתי המאפשר נגישות מירבית ויאפשר גם לקטנטנים שבבית למזוג לעצמם מים בקלות וללא חשש. 

בר מים מומלץ של נביעות – תבחר מה מתאים לך:  

 מיני בר מים קומפקטיבר מים מומלץ לילדיםבר מים מומלץ  

פרטים נוספים על ברי המים של נביעות

  • מיני בר מים קומפקטי – מיני בר מים המונח על משטח שיש או מדף. בר מים קרים וחמים המעוצב בארבעה צבעים שונים ובשני גדלים של כדי מים לבחירת הלקוח. בר מים קומפקטי בעל צד דיגיטלי לויסות טמפרטורת המים ובעל שני ברזים: אחד למים קרים ואחד למים חמים. מידע על מיני בר מים קומפקטי
  • בר מים מעוצב – בר מים רצפתי (בר מים מומלץ עבור ילדים) בעיצוב מודרני וצבעוני. בר מים הכולל ברז מים קרים וברז מים חמים ומעוצב במגוון צבעי רקע וטפטים לבחירתו של הלקוח. מידע על בר מים מעוצב
  • בר מים קלאסי – בר מים רצפתי (בר מים מומלץ עבור ילדים) בעל ברז מים קרים וברז בטיחות למזיגת מים חמים, ניתן לצריכה בשני גדלים שונים של כדי מים ומעוצב בשני צבעים קלאסיים ונקיים. בר מים רצפתי המותאם לשימוש ביתי או לשימוש בעסק. מידע על בר מים קלאסי

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה