להצטרפות*3080

גודל טקסט

למה מים מינרליים של נביעות

הרכב מינרליים מנצח 

מים מינרליים טבעיים של נביעות, הם מים איכותיים, נקיים ובטוחים לשתייה עבור כל המשפחה. מי הגשמים מחלחלים בשכבות קרקע שאינן חשופות לזיהום וממיסים לתוכם מינרלים חיוניים. החלחול דרך סלעי הגיר והדולומיט מקנה למים את הרכבם האיכותי. המים של נביעות דלים בנתרן ( מלח ) ומכילים כמויות משמעותיות של סידן  ומגנזיום. המים מכילים פלואוריד אשר מתווסף אליהם באופן טבעי, בתהליך חלחול המים, ונמצא במינון נמוך ומשמעותי, במיוחד עבור תינוקות וילדים. 

הכל מתחיל במקור המים

מים מינרליים טבעיים של נביעות מקורם באקוות ההר אשר בגליל העליון. המים מחלחלים מאות מטרים מתחת לאדמה, נקווים דרך קרקע נקייה דלילת אוכלוסייה ופיתוח וזורמים לאורך קילומטרים רבים של סלעי גיר ודולומיט, כשהם מוגנים מעל בשכבת קרקע אטומה. חברת נביעות משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת להגיע אל המים בעודם בבטן האדמה ולהבטיח את ניקיונם ואיכותם המקורית.

שומרים על האיכות

המים המינרליים הטבעיים של נביעות עוברים למעלה מ – 150 בדיקות איכות מדי יום. המים ומפעל נביעות נמצאים תחת פיקוח ובקרה של משרד הבריאות בישראל ועומדים בתקני איכות בינלאומיים הקפדניים ביותר וביניהם תקן NSF, אשר עורך את הבדיקות בהתאם לקריטריונים של ארגון המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA ושל הארגון העולמי למים מבוקבקים IBWA.

בעלי הרכב מינרלים התורם לבריאות 

חזקים בסידן: המים המינרליים הטבעיים של נביעות מכילים כמות משמעותית של סידן שמקורו בסלעי הגיר דרכם מחלחלים המים ויכולים להוות מקור משלים לתזונה לצריכה של סידן עבור כל המשפחה. מחקרים מראים כי סידן שמקורו במים מינרלים נספג לגוף ברמה גבוהה לפחות כמו ממוצרי חלב. שני ליטרים של המים המינרליים של נביעות מכילים 114 מ"ג של סידן המהווים כ- 11.5% מצריכת הסידן המומלצת ליום עבור מבוגרים

חזקים במגנזיום

המים המינרליים הטבעיים של נביעות מכילים כמות משמעותית של מגנזיום. המקור למגנזיום הם סלעי הגיר והדולומיט דרכם מחלחלים המים. מים מהווים מקור משמעותי להשלמת צריכת המגנזיום בתפריט היומי וספיגת מגנזיום ממים מינרלים נחשבת לטובה וגבוהה.

2 ליטרים של נביעות מספקים 12% מקצובת המגנזיום היומית הממוצעת המומלצת למבוגרים

מכילים פלואוריד

המים המינרליים הטבעיים של נביעות מכילים פלואוריד בכמות קטנה אך משמעותית: 0.22 מ"ג לליטר. מקור הפלואוריד הוא טבעי מסלעי הגיר דרכם מחלחלים המים  .

דלים בנתרן

מים מינרליים טבעיים של נביעות מכילים כמות זניחה של נתרן, רק 8.4 מ"ג לליטר. הם המים המינרלים הישראליים היחידים אשר עומדים בתקן דל נתרן האמריקני (FDA ), האירופי (EEC) והישראלי (ת"י 1501) המגדיר מים דלי נתרן כמים המכילים עד 20 מ"ג נתרן לליטר מים  .

דלים בחנקות

המים המינרליים הטבעיים של נביעות הינם דלים בחנקות ומכילים רק 13.2 מ"ג לליטר. בהשוואה למים מינרלים ישראליים אחרים, נביעות הם בעלי תכולת החנקות הנמוכה ביותר ולכן מתאימים במיוחד עבור תינוקות. 

כל הפתרונות – במיוחד בשבילך

נביעות מציעה מגוון פתרונות לשתיית מים מינרליים טבעיים ואיכותיים בבית ובחוץ.

עבור הקטנטנים פיתחנו את נביעות בייבי, בעל אחיזה נוחה במיוחד לבייבי שלכם. 

בקבוק נביעות ליטר, מותאם לנשיאה בתיק ומאפשר מעקב אחר קצב השתיה היומית, בעזרת מדיד הכוסות המוטבע על הבקבוק. 

בקבוקי נביעות 500 מ"ל ו-755 מ"ל לנשיאה מחוץ לבית ולעוסקים בספורט. 

בקבוקי ליטר וחצי לשימוש משפחתי, בבית ובחוץ.

לבחירתכם גם בר מים מינרליים שלנו, המציעים לכם מים מינרליים טבעיים ואיכותיים, נגישים בכל עת. 

נביעות + מציע לכם מגוון טעמים מרעננים, על בסיס מים מינרליים טבעיים, בתוספת 5 ויטמינים מקבוצת B וללא חומרים משמרים. 

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה