להצטרפות*3080

גודל טקסט

בר מים


בר מים עם מים איכותיים במחיר תחרותי? נביעות מספקת 3 דגמי בר מים ייחודים בעיצובים קלאסיים. מתקני מים מינרליים טבעיים ואיכותיים לכל משפחה.
עם מיני בר או בר מים מינרליים מעוצב של נביעות לא צריך לחשוב פעמיים לפני ששותים כוס מים. נביעות מציעה לכם מיני בר מים מינרליים במגוון עיצובים וגדלים המתאימים לשימוש ביתי ומשרדי. מתקן מים מבית נביעות יאפשר לכם ליהנות בקלות ובנוחות ממים מינרליים טבעיים קרים או חמים, ובשירות אישי עד הדלת.

למידע על בר מים במבצע לחצו כאן! 

בר מים מנרליים מבית נביעות פותח ועוצב כך שיוכל להשתלב בכל פינה בבית או במשר . צוות הפיתוח והעיצוב שלנו פיתח עבורכם את הפתרון המושלם לשתיית מים איכותיים כך שתוכלו ליהנות גם ממים מינרליים טבעיים וגם מפריט עיצובי לחלל החדר.

בוחרים בריא – בוחרים מיני בר נביעות

מיני בר מים קומפקטי

מיני בר מים הכולל מים חמים וקרים בלחיצת כפתור, ברז בטיחות למים החמים להגנה על ילדים, צג דיגיטלי לשליטה על טמפרטורת המים החמים והקרים, לחצן נעילת מקשים, כפתור extra hot למים חמים במיוחד, ע"י מערכת חימום נפרדת.

בר מים מעוצב: הבריאות מעולם לא נראתה טוב יותר

קולקציית מתקני המים המעוצבים של נביעות שפותחה ועוצבה במיוחד עבור נביעות, מציגה בר מים מעוצב בקו מודרני וצבעוני. את בר המים ניתן להשיג במגוון צבעים המהווים בסיס ועליהם ניתן להדביק מדבקה מעוצבת לפי בחירתכם וכך לשדרג את נראות בר המים

בר מים קלאסי

בר מים מינרליים טבעיים בעיצוב קלאסי. מתקן מים רצפתי בעיצוב נקי להנאה ממים מינרליים חמים וקרים בלחיצת כפתור, ברז בטיחות למים החמים להגנה על הילדים.

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה