בר מים מינרליים של נביעות


עם בר מים מינרליים של נביעות לא צריך לחשוב פעמיים לפני ששותים כוס מים. נביעות מציעה לכם מגוון ברי מים מינרליים בעיצובים שונים המתאימים לשימוש ביתי ומשרדי. מתקני המים מאפשרים לכם ליהנות בקלות ובנוחות ממים מינרליים טבעיים קרים או חמים, ובשירות אישי עד הדלת.

בוחרים בריא – בוחרים בר מים נביעות

מיני בר מים קרמי

בר מים קרמי עם מעמד עץ. הבר מחרס בעיצוב עדין עם ברז מים למים מינרליים טבעיים בטמפרטורת החדר. הבר הקרמי הוא מיני בר - קומפקטי במידותיו, תופס מעט מקום ונח להצבה על משטח שיש או על מעמד עץ (גבוה / נמוך).

מיני בר מים קומפקטי

מיני בר מים הכולל מים חמים וקרים בלחיצת כפתור, ברז בטיחות למים החמים להגנה על ילדים, צג דיגיטלי לשליטה על טמפרטורת המים החמים והקרים, לחצן נעילת מקשים, כפתור extra hot למים חמים במיוחד, ע"י מערכת חימום נפרדת.

בר מים מעוצב: הבריאות מעולם לא נראתה טוב יותר

קולקציית מתקני המים המעוצבים של נביעות שפותחה ועוצבה במיוחד עבור נביעות, מציגה בר מים מעוצב בקו מודרני וצבעוני. את בר המים ניתן להשיג במגוון צבעים המהווים בסיס ועליהם ניתן להדביק מדבקה מעוצבת לפי בחירתכם וכך לשדרג את נראות בר המים

בר מים קלאסי

בר מים מינרליים טבעיים בעיצוב קלאסי. מתקן מים רצפתי בעיצוב נקי להנאה ממים מינרליים חמים וקרים בלחיצת כפתור, ברז בטיחות למים החמים להגנה על הילדים.

מתקן מים לעסקים - בר מים

מתקן מים מינרליים המותאם לצורכיהם של עסקים - הכל במכשיר אחד. בר מים הכולל מתקן מים מינרליים חמים וקרים ומיני מקרר תחתיו לאחסון דברי חלב. בר מים יעיל מאוד למשרדים ועסקים!

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מיםמחשבון

הורידו את האפליקציה