להצטרפות*3080

גודל טקסט

לגוף ולנשמה, לקהילה ולסביבה

נביעות מביאה למיליוני ישראלים את הטעם, הבריאות והטוהר של הגליל העליון. המים של נביעות חיוניים לגוף ולנשמה, ואנו נחושים לפעול לכך שחברת נביעות תוביל גם בעשייתה לקהילה ולסביבה, שהם הגוף והנשמה של החברה הישראלית.
מתוך אמונה זו, אנו מטמיעים מהלכים משמעותיים לשמירה על משאבי הטבע ולהפחתת טביעת הרגל הסביבתית של פעילותנו מצד אחד, ומצד שני, אנו פועלים בתוך הקהילה בה אנו חיים, כדי להפוך אותה לקהילה אכפתית, מעורבת, אחראית ומעצימה.

"אנו שואפים להשכיל למזוג לעולם העסקים את הצלילות, את הבריאות ואת החיים שיש במים המינרליים של נביעות"

 (עופר יאנקו, מנכ"ל נביעות)

נביעות מיישמת אסטרטגיה חברתית - סביבתית כוללת, המבוססת על העקרונות הבאים:

  • נביעות פועלת בהתמדה להקטנת טביעת הרגל הסביבתית שלנו, לצמצום הצריכה, להגברת השימוש החוזר
  • ולהרחבת המיחזור. 
  • נביעות מקפידה על סביבת עבודה בטוחה. 
  • נביעות דואגת לרווחת העובדים ובני משפחותיהם. 
  • נביעות רואה עצמה חלק בלתי נפרד מהקהילה בה אנו פועלים ושואפים להגשמת החזון החברתי שלנו: קידום הפעילות הגופנית בקרב ילדים ונוער בישראל תחת הדגל "לגוף, לנשמה   ולקהילה". 
  • נביעות מפעילה מגוון רחב של יוזמות חינוכיות וקהילתיות בתחום הפעילות הגופנית, העשרה ועוד.

דירוג מעלה

פלטינה לנביעות בדירוג מעלה, כחלק מקבוצת החברה המרכזית למשקאות קלים בע"מ.
דירוג מעלה בוחן ומדרג את 350 החברות הגדולות במשק על פי ביצועיהן בתחום האחריות התאגידית, ומבוסס על עמידה בשורת קריטריונים ארוכה. קריטריונים אלה מרכיבים שישה תחומים מרכזיים של אחריות תאגידית: 
איכות סביבה, אתיקה בעסקים, זכויות אדם וסביבת עבודה, מעורבות בקהילה, ממשל תאגידי ודיווח חברתי-סביבתי. דירוג מעלה נערך מאז שנת 2003 ומבוצע בהתאם למודל של חברת הייעוץ הבינלאומית מקינזי ומבוקר על ידי משרד רואי החשבון ארנסט אנד יאנג.
בדירוג מעלה לאחריות תאגידית לשנת 2014 זכתה נביעות לדירוג פלטינה (לעומת דירוג זהב ב- 2013), במסגרת קבוצת החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ. 

מידע מאתר 'מעלה' תוצאות הדירוג

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה