צ'אט עם נציג מכירות

חשיבות בר מים מינרליים לילדים שלך

אין ספק שאמצעי פשוט כמו הגברת שתיית מים בקרב ילדים יכול לשפר מאוד את ההרגשה והתפקוד היומיומיים של כל ילד וילדה.

מאת: מערכת נביעות | | 07 Oct
ילדה עם קוקיות יושבת ליד שולחן ושותה מים מכוס

למים תפקידים רבים ומשמעותיים בגופם של ילדים, החל בבניית רקמות ותאים (שהרי מים הם חלק מכל תא ותא בגופנו) וכלה ביכולת התפקוד היומיומית של רקמות שונות. שתיית מים מספקת בקרב ילדים בעלת השפעות ארוכות וקצרות טווח וביניהן שמירה על משקל גוף תקין ומניעת השמנה, שמירה על לחץ דם תקין ומניעת יתר לחץ דם, הסדרת פעילות מעיים ומניעת עצירות, שמירה על בריאות השיניים, והפחתת עששת, העלאת כושר הריכוז והערנות והפחתת כאבי ראש.

הורים רבים מודעים לחשיבות של שתיית מים בכמות מספקת על הבריאות של ילדיהם אך מתוסכלים מכך שהילדים לא שותים לפי ההמלצות. אחת הדרכים הפשוטות והיעילות היא פשוט לעטוף את הילדים במים באמצעות הכנסת בר מים מינרליים הביתה.

המטרה: לגרום לילדים לשתות יותר מים מינרליים

האמצעי: הכנסת בר מים מינרליים הביתה
איך זה עובד? פשוט מאוד – ככל שילדים יחשפו יותר למים מינרליים נגישים וזמינים בסביבתם הרגילה והטבעית הם ישתו מהם יותר.

יתרונות השיטה:

מים מינרליים הם קודם כל טעימים בזכות העובדה שאינם מכילים כלור ואינם זורמים בצנרת העירונית והביתית. ילדים נהנים לשתות אותם מרצונם  ואין צורך להכריח אותם. כמו כן בר מים ביתי, מעצם היותו חידוש טכנולוגי בבית מושך את הילדים להשתמש בו. בין אם מדובר בבר מים רצפתי או מיני בר העומד על השיש, הגישה לילדים היא קלה ופשוטה.

ילדים אוהבים להרגיש שהם יכולים לעשות דברים לבד וללא עזרה ממבוגר. התפעול העצמאי של בר המים מהווה אף הוא גורם משיכה משמעותי ומעודד שתייה. זמינות, גורם חשוב ומשמעותי נוסף המשפיע על צריכת המים ולא רק בקרב ילדים. עצם העובדה שיש תמיד מים טעימים בהישג יד והגישה אליהם נוחה ופשוטה מגבירה את שתיית המים בקרב כל המשפחה.

טיפים להורים מתחילים:

ראשית מזל טוב על ההחלטה הנבונה לפנק את עצמכם ואת ילדכם בבר מים מינרליים ביתי. חשוב שתדעו שמים מינרליים הם מים איכותיים ביותר, נקיים ובטוחים לשתייה עבור כל בני המשפחה. המים המינרליים של נביעות הם גם בעלי הרכב מינרלי ייחודי ולכן בחירה בהם מהווה בונוס נוסף – בכל לגימה אתם והילדים צורכים גם מינרלים חיוניים החשובים לבריאות. על מנת למקסם את החוויה ואת היתרונות יש כמה דברים שביכולתכם לעשות:

  • מסיבת כניסה לבית – הפכו את הכנסת בר המים לחגיגה משפחתית. זו הזדמנות נהדרת לומר כמה מילים (ברגיעה ובנחת ללא איומים) מדוע חשוב לשתות מים וכמה צריך לשתות ביום. זה יעזור להעברת המסר כי מהיום מרעננים את הרגלי השתייה ושמים דגש על הגברת השתייה ועל עידוד שתיית מים.
  • מיקום אסטרטגי – רוב האנשים ממקמים את מתקן המים הביתי במטבח אולם להבדיל ממסנני מים החייבים להיות מחוברים לברז המים, בר מים מינרליים יכול לעמוד בכל מקום וגם יכול לנוע ממקום למקום ברחבי הבית בהתאם לצרכים. אנו ממליצים להניח את הבר במקום בו אתם והילדים מבלים הכי הרבה זמן וזאת על מנת לעודד אתכם לשתות כמה שיותר. כך למשל אפשר להעמיד את בר המים ליד שולחן האוכל, בחדר הטלוויזיה, בחדר העבודה או בכניסה לחדרי השינה.
  • עצמאות מהרגע הראשון – הדגימו לילדים בפעם הראשונה כיצד להשתמש בבר המים המינרליים ועודדו אותם למזיגה עצמאית בהמשך. החליטו יחד על תורנות למילוי בקבוק מים משפחתי לשולחן ארוחת הצהריים והערב. הטילו עליהם את האחריות למלא בעצמם ולעצמם בקבוק שתייה אישי לפני כל יציאה מהבית.
  • נאה דורש , נאה מקיים –  בר מים מינרליים ביתי יאפשר לכם להגביר את כמויות המים שאתם שותים, להרגיש טוב יותר ולהוות מודל לחיקוי בריא לילדים. על מנת להפוך את שתיית המים להרגל בקרב ילדיכם הראו להם  שגם אתם נהנים ומעדיפים לשתות מים מינרליים.

לבחור נכון ,
לשתות בריא
נביעות לגוף ולנשמה 

מערכת נביעות  |

מערכת נביעות |

איזה בר מים הכי מתאים לכם? תנו לנו לעזור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אנא הזינו שם מלא
אנא הזינו מספר טלפון
אנא הזינו כתובת מייל

איזה בר מים הכי מתאים לכם? תנו לנו לעזור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.