צ'אט עם נציג מכירות
צ'אט עם נציג מכירות

בר מים מומלץ - אילו מתקני מים מומלצים?

מעוניינים להגביר את צריכת המים שלכם, של בני המשפחה שלכם או של עובדי המשרד? הכנסת מתקני מים מומלצים לבית או לעסק היא דרך קלה לעשות זאת. אבל איך בוחרים בר מים מומלץ? לגזור ולשמור: 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את בר המים המושלם עבורכם.

מאת: שרון דבוש – חלילי | דיאטנית קלינית מוסמכת | 22 Jan
בר מים מומלץ

אל תסננו!

שוק מי השתייה בישראל כולל בתוכו 3 סוגי מים: מי ברז, מים מסוננים ומים מינרליים. צרכנים רבים בוחרים במים מסוננים כפתרון אולטימטיבי לצריכת מים, אם כי חשוב להבין שסינון מים הוא פתרון חלקי בלבד:
סנן הפחם הפעיל המותקן במסננים מצליח לסנן מהמים כלור (אשר אמור לשמוע על המים מפני חיידקים) או חלקיקים גדולים (גרגירי חול, למשל) – פעולה זו תורמת לטעם המים, ללא שום תרומה בריאותית.
בנוסף, סנן הפחם הפעיל עלול להוות קרקע להצטברות חיידקים ולזהם בעצמו את המים, במיוחד לאחר שהכלור סונן. חומרים מזהמים נוספים כחומרי הדברה, ומתכות כבדות נשארים במים גם לאחר הסינון.
אז מה הפתרון, אתם שואלים? התשובה היא פשוטה: מים מינרליים טבעיים, המגיעים ממקור יחידי ומבטן האדמה, הידועים בניקיונם ובטיחותם לשתייה ומכילים מינרלים כסידן ומגנזיום.המינרלים סידן ומגנזיום חיוניים לתפקוד יעיל של שריר הלב, לשמירה על לחץ דם תקין, לבנייה וחיזוק העצמות ועוד.

איכות המתקן

כדי ליהנות מבר המים שלכם לאורך זמן, מומלץ לוודא כי חומרי הגלם מהם עשוי הבר הם מהאיכות הגבוהה ביותר, מה שישמור על איכות גבוהה של המים שאתם שותים.  מתקן מים מומלץ הוא כזה העשוי מנירוסטה מאושרת למגע עם מזון ולא מפלסטיק. וודאו כי מכלי איחסון המים וכל שאר החלקים שבאים במגע עם המים במתקן עשויים מחומר זה.

מתקני מים מומלצים חוסכים בחשמל

בעת רכישת ברי מים, מומלץ לבדוק את צריכת החשמל שלו ולהימנע מהפתעות לא נעימות בחשבון החשמל החודשי. מומלץ לרכוש בר מים מתקדם עם פונקציית ’חיסכון באנרגיה‘ המאפשר לצמצם את צריכת האנרגיה בהתאם לצרכים שלכם. בברי המים המתקדמים, ניתן לתכנת את פונקציית החיסכון באנרגיה למצב חד פעמי או למצב מחזורי לפי תזמון קבוע.

גמישות

בר מים מומלץ מאפשר לכם גמישות בהתקנה:
להבדיל מהמסננים הביתיים, בר מים מינרליים לא מחובר לזרם המים ולכן, אינו מוגבל רק להתקנה במטבח וניתן להזיז אותו בקלות ממקום למקום היות והוא זקוק רק לשקע.  ממקום למקום
אם המטרה שלכם היא להגביר את שתיית המים של בני הבית או של העובדים במשרד, הניידות היא תכונה חשובה שאסור לכם לוותר עליה ולכן, מומלץ למקם את בר המים שלכם באיזורים פופולריים בבית או במשרד: חדר הטלוויזיה, פינת המחשב או לחלופין, במטבחון שבמשרד.

נוחות השימוש

חשוב לבחור בר מים המתאים באופן אופטימלי לצרכים שלכם. שאלו את עצמכם: באיזה גובה תרצו את בר המים שלכם? חלק מכם יעדיף בר מים רצפתי בעוד שאחרים, יעדיפו בר מים מוגבה, שאותו ניתן למקם על השיש, ארון או על גבי מדף. אם אתם מתקינים בר מים בבית עם ילדים, מומלץ לבחור בר מים רצפתי המאפשר נגישות מירבית ויאפשר גם לקטנטנים שבבית למזוג לעצמם מים בקלות וללא חשש.

בר מים מומלץ של נביעות – תבחר מה מתאים לך:  

בר מים מומלץ נביעות

פרטים נוספים על ברי המים של נביעות

  • מיני בר מים קומפקטי – מיני בר מים מומלץ המונח על משטח שיש או מדף. בר מים קרים וחמים המעוצב בארבעה צבעים שונים ובשני גדלים של כדי מים לבחירת הלקוח. בר מים קומפקטי בעל צד דיגיטלי לויסות טמפרטורת המים ובעל שני ברזים: אחד למים קרים ואחד למים חמים. מידע על מיני בר מים קומפקטי
  • בר מים מעוצב – בר מים רצפתי (בר מים מומלץ עבור ילדים) בעיצוב מודרני וצבעוני. בר מים הכולל ברז מים קרים וברז מים חמים ומעוצב במגוון צבעי רקע וטפטים לבחירתו של הלקוח. מידע על בר מים מעוצב
  • מתקן מים קלאסי – מתקן מים רצפתי (מתקן מים מומלץ עבור ילדים) בעל ברז מים קרים וברז בטיחות למזיגת מים חמים, ניתן לצריכה בשני גדלים שונים של כדי מים ומעוצב בשני צבעים קלאסיים ונקיים. מתקני מים מומלצים ומותאמים לשימוש ביתי או לשימוש בעסק. מידע על מתקן מים קלאסי

שרון דבוש – חלילי | דיאטנית קלינית מוסמכת

מאמינה מושבעת בשתיית מים כבסיס לתזונה נכונה. חברה בעמותת עתיד – עמותת הדיאטנים הקליניים בישראל, פעילה בפורום תזונת ילדים ובפורום בריאות הציבור , ומכהנת כיועצת לקידום בריאות בתוכניות להזנת ילדים ברשויות מקומיות.

איזה בר מים הכי מתאים לכם? תנו לנו לעזור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אנא הזינו שם מלא
אנא הזינו מספר טלפון
אנא הזינו כתובת מייל

תודה שפנית אלינו!
נחזור אלייך עם הצעה בהקדם

איזה בר מים הכי מתאים לכם? תנו לנו לעזור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אנא הזינו שם מלא
אנא הזינו מספר טלפון
אנא הזינו כתובת מייל

איזה בר מים הכי מתאים לכם? תנו לנו לעזור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.