הסיפור שלנו

אנחנו בנביעות מביאים עד אליכם
מים מינרליים איכותיים, טבעיים וצלולים כאילו נוצרו במיוחד עבורכם

אנחנו בנביעות מבינים במים, ומבינים עד כמה חשוב שתשתו מים מינרליים איכותיים באמת.

לכן, מאז שנת 1989, בה גילינו לראשונה את מקורות המים המינרליים האיכותיים בצפון הארץ ועד היום, אנו נחושים להתאים לכל אחד את פתרון המים המינרליים שהוא אוהב: בבקבוקים גדולים או קטנים, בטעמים ממריצים או עדינים, בבקבוקי ספורט או בקבוקים לקטנטנים.

הפחתת הפלסטיק בכל בקבוק, אימוץ שיטות מופחתות זיהום, שימוש בדלקים ידידותיים לסביבה, הנהגת שימוש חוזר ומחזור חומרים בכל החברה.

מה שבטוח – שעם מומחיות וניסיון, לקיחת אחריות, חשיבה יצירתית ובעיקר אכפתיות גדולה מכם, הצרכנים – אנו מצליחים ליצור פתרונות טעימים, בריאים ואיכותיים. לכל אחד.

כי מבחינתנו, זה באמת משנה איזה מים אתם שותים.

1989

תגלית מרעישה בעולם המים:
גילוי מעיין עין זהב

הסיפור שלנו מתחיל ברגע חשוב אחד: הרגע בו צוות מומחים גילה את מעיין עין זהב סמוך לקרית שמונה, שהוגדר כמאגר המים המינרליים הגדול ביותר בישראל.
השם 'נביעות' היה עבורנו תקווה לבאות וגם והבטחה: לאפשר לכל אחד בכל מקום, ליהנות מכל היתרונות של מים מינרליים טבעיים ואיכותיים.

1991

ועד בכלל

מרגע ההכרזה על החברה החדשה, לא עצרנו לרגע. תמיד בתנועה, בחיפוש אחר הפתרון החכם הבא. מתוך כך, יצרנו שורה ארוכה של שירותים ומוצרים – רובם מהפכניים, ראשונים וחדשניים – בתנופת עשייה שאינה נגמרת לעולם.

פיתחנו את תחום הברים והתחלנו לשווק מים מינרליים בכדים גדולים וקטנים לבתים ומשרדים; פיתחנו בקבוקים בגדלים שונים עם "טריקים" מדליקים, כמו בקבוק מים מינרליים עם פקק ספורט, או בקבוק מים מינרליים בייבי – לתינוקות וקטנטנים; פיתחנו את פריצת הדרך המשמעותית שלנו – סדרת נביעות+ מים בטעמים, ובהמשך, צרפנו למשפחת נביעות מים מינרליים מוגזים.

2006

פיתוח סדרת מים בטעמים נביעות+

לזה אנחנו קוראים 'רעיון גדול', שאף גרם לנו לזכות בשנת 2006 בהישג אמיתי: פרס מוצר השנה.
בשנת 2006 השקנו לראשונה את צמד הטעמים הראשונים בסדרת נביעות+: תפוח ואפרסק. אלה זכו להצלחה מסחררת ואחריהם, גם יתר הטעמים שלנו ובהם למון-ליים, אשכולית וענבים.

2011

לקחנו צעד משמעותי קדימה בטכניקת קידוח המים

כחלק מהמסע המתמיד לשפר ולייעל את תהליך הפקת המים, בחרנו בשנת 2011 באקוות ההר בגליל העליון כמקור הטוב ביותר למים המינרליים של נביעות.
בשיטה הזו הנחשבת למתקדמת ביותר בעולם, אנו מגיעים למאגר המים המינרליים כשהם עוד בבטן האדמה, באזור טבעי, מוגן ובטוח.
המים הנקווים במאגר התת קרקעי, מקבלים מינון מינרלי ייחודי של סידן, מגנזיום ופלואוריד, והינם דלים בנתרן.
את המים אנו מעבירים סדרה של מאות בדיקות איכות קפדניות בכל יום ומשנעים אליכם בכדים ובבקבוקים עד הבית או המשרד, ללא תוספות וללא מגע יד אדם. כך, אתם יכולים להיות בטוחים שהמים שאתם שותים באמת איכותיים.
בשנת 2013 ביצענו מהפכה קטנה ומשמעותית נוספת – החלפנו את הצבע הכחול של הבקבוקים לצבע שקוף, ובכך תרמנו תרומה חשובה לשמירה על איכות הסביבה.

2018

מהפכה גוררת מהפכה

כשאנו רוכבים על גלי ההצלחה, עם תגובות נלהבות מצד הצרכנים, המשכנו לרקוח רעיונות ומשקאות מבוססי מים מינרליים, להגדיל את סדרת נביעות+ עם הברקות טכנולוגיות מתקדמות ביותר: נביעות+ פרי – מים מינרליים איכותיים שפוגשים רכיבי פרי , ללא צבעי מאכל, ללא תוספת סוכר והטעם, איך כולם סביבנו החמיאו? פשוט נהדר.

ומה עם אלו המבקשים ליהנות ממים מינרליים בטעמים נפלאים, וללא הקלוריות? במיוחד עבורם פיתחנו את נביעות+ 0, משקה מבוסס מים מינרליים בטעמי תפוח או אפרסק , בתוספת ממתיק טבעי ועם לא יותר מאשר 0 קלוריות. כך, נתנו מענה לדרישה הולכת וגוברת מצד הציבור והלקוחות, לאורח חיים בריא שלא רוצה להתפשר על כיף וטעם מעולה.

ועוד מילה. כחברה אמיצה, השקנו באותה השנה תהליך מיתוג מ-ט-ו-ר-ף ויוצא דופן בזירה: אדום .

כן כן, האדום הלוהט, המושך והבולט הוא קול המותג שלנו והוא זה שמשקף בצורה המדויקת ביותר את מי שאנחנו: חברה פורצת דרך, מובילה שאינה עוצרת ב-איך לא- אדום.

2019

אנחנו מקוונים אליכם!

המהפכת הדיגיטל והעולמות המקוונים שלנו בנביעות, היא אחת שכדאי להכיר.

בשנת 2018 השקנו אפליקציית שירות חדשנית ללקוחות הברים – המאפשרת להזמין מגוון עצום של מוצרים, לשנות את ימי החלוקה ולנהל פרטים אישיים – באופן קל, ו מהיר וללא צורך בנציג.

בנוסף, פתחנו ערוץ תקשורת חשוב דרך ה-SMS וצ'אט שירות זריז , שעונה באדיבות לכל קריאת שירות או בקשה למידע.

ומה מחכה לכם (ולנו) בעתיד? אנחנו כותבים ממש עכשיו את הפרק הבא בסיפור שלנו. הישארו מחוברים!