תמונה אווירה - לגוף, לנשמה ולקהילה

לגוף, לנשמה ולקהילה

אנו פועלים בקהילה ליצירת מפגשים חברתיים של השראה, הנאה, העצמה וקידום ומאמינים בשיתוף פעולה בעל משמעות בין עסקים לקהילה.
בכדי ליצור שיתוף פעולה עמוק ומהותי, עובדי נביעות הינם מתנדבים ושותפים מלאים בהפעלת פעילויות מגוונות ואיכותיות בקרב נוער בסיכון, קשישים, חיילי צה"ל ועוד.

מסגרות ההתנדבות השונות מעצימות ומקדמות את השותפים שלנו ולא פחות מכך גם את עובדינו, ומאפשרות להם לקחת חלק פעיל בפעילויות המגוונות ובכך לתרום מיכולותיהם ומכישוריהם הרבים.

פעילות עם נוער בסיכון

נביעות מאמצת את 'היחידה לקידום נוער' בעיר שוהם. היחידה מטפלת בנוער שנשר ממערכת החינוך. הנוער מגיע ליחידה לצורך השלמת תעודת בגרות, רכישת מקצוע ובעיקר חזרה למסלול החיים הנורמטיבי. במסגרת הפעילות שלנו ביחידה אנו עורכים מפגשי העשרה איכותיים לבני הנוער יחד עם חגיגות ימי הולדת, פעילויות התנדבותיות משותפות למען הקהילה, אירועי שיא, גיבוש ועוד.

תכנית "תעשיידע"

תכנית "תעשיידע" הינה תכנית מטעם משרד החינוך והתאחדות התעשיינים. התכנית עוסקת בטיפוח נוער נורמטיבי ובסיכון גם יחד, באמצעות קירוב לתחומי התעשייה והקהילה העסקית. 

תהליך זה הינו תהליך מובנה, הכולל שיתוף פעולה מלא עם מערכת החינוך וחיבורה לאנשי עסקים והתעשייה, למען יצירת שינוי חברתי וצמיחה כלכלית עתידית דרך התפתחות והצלחה במישור האישי, הבית ספרי והלאומי.

במסגרת התכנית אנו מאמצים את תלמידי ביה"ס "אורט" חצור הגלילית במפעל שלנו בקרית שמונה למפגשים שבועיים ללמידה, העשרה והנאה. תכנית הלמידה נבנית בשיתוף פעולה עם הצוות החינוכי של ביה"ס יחד עם מנהלים בכירים במפעל ובכך משלימה את הלימוד התיאורטי בכיתה ומעניקה כלים נוספים, להשתלבות טובה יותר בתעשייה הלכה למעשה.

"אמץ לוחם"- אימוץ גדוד "רשף" 71

כחברה אשר מוקד הפעילות היצרנית שלה נמצא בגבול הצפון, אנו מחויבים להכיר תודה לחייל צה"ל המשרתים באזור. נביעות מאמצת מזה כ- 12 שנה את גדוד שריון "רשף" 71 במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של האגודה למען החייל.

החברה רואה בפרויקט "אמץ לוחם" דרך חשובה להוקרת פעילותם של החיילים, לשיפור תנאי שירותם ולחיזוק תחושת השותפות של החיילים יחד עם הקהילה.
אימוץ הגדוד כולל מפגשים חברתיים משותפים, אירועי שיא ועוד.