תמונה אווירה - מי אנחנו

מי אנחנו

נביעות היא חברה המפיקה ומשווקת מים מינרליים טבעיים בבקבוקים ובכדים,
ומשקאות על בסיס מים מינרליים בבקבוקים

בשנת 1989 השיקה נביעותה לראשונה בקבוקי מים המינרליים טבעיים

בשנת 1989 השיקה נביעות לראשונה בקבוקי מים המינרליים טבעיים. בשנת 1991 הקימה נביעות את נביעות בר והחלה לעסוק בהפצה ישירה של מים מינרליים טבעיים בכדים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

מאז הקמתה שומרת נביעות על אופי פורץ דרך, פיתוח מוצרים חדשניים ושיפור מתמיד של מוצריה ושירותיה. בשנת 1995 היתה נביעות הראשונה בארץ שהציעה בקבוקי ספורט, בעלי פקק נוח המותאם לשימוש תוך כדי פעילותה גופנית.

בשנת 2002 ביצעה נביעות מהפך מותגי, שכלל את שינוי הלוגו ללוגו המסמל את עולם המים וזרימתם. הבקבוקים גם הם עוצבו מחדש באפן ארגונומי ונוח במיוחד לנשיאה ולמזיגה.

בשנת 2006 יצאה נביעות עם
סדרת נביעות+

בשנת 2006 יצאה נביעות עם סדרת נביעות+ המבוססת על המים המינרליים של נביעות בתוספת ויטמינים בטעמים עדינים, סדרת נביעות+ היא הדור החדש של המים המינרליים, המשלבת טעמים עדינים ומרעננים עם יתרונות בריאותיים. צמד הטעמים הראשונים שהושקו – אפרסק ותפוח – זכו להצלחה מיידית, ובעקבותיה נוספו עוד טעמים עדינים. למון-ליים, ענבים ואשכולית, ובהמשך גם נביעות+ אנרגיה בטעם אגס עדין ובתוספת קפאין.

באוקטובר 2011 החלה נביעות להפיק מים מינרליים טבעיים מאקוות ההר אשר בגליל העליון

באוקטובר 2011 החלה נביעות להפיק מים מינרליים טבעיים מאקוות ההר אשר בגליל העליון, באמצעות קידוח. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת, בדומה לחברות המים המינרליים המובילות באירופה. בשיטה חדשנית זו מגיעה נביעות למים כשהם עדיין בבטן האדמה, באזור המוגן והבטוח ביותר. אקוות ההר אשר בגליל העליון, אושרה על ידי משרד הבריאות כמקור למים מינרליים טבעיים.

נביעות כתמיד מחויבת לספק ללקוחותיה מים מינרליים טבעיים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הרכב המינרלים של נביעות הינו הרכב מצוין, בעלי כמות משמעותית של סידן, דלים בנתרן, ומכילים פלואוריד טבעי.
מערך אבטחת האיכות של נביעות עומד בתקני איכות מחמירים ומבוקרים על ידי גורמים חיצוניים מוסמכים, ונביעות שמחה להמשיך לספק לצרכניה את המים המינרליים הטבעיים, הבריאים והאיכותיים ביותר.

נביעות טבע הגליל בע"מ נמצאת בבעלות החברה המרכזית לייצור משקאות קלים (CBC).

בשנת 2000 רכשה החברה המרכזית 43% ממניות נביעות ובשנת 2004 השלימה את הרכישה ורכשה את שאר המניות הפרטיות (סה"כ 86%).

מפעל הביקבוק

מפעל הביקבוק של נביעות, הנחשב לאחד מהמתקדמים מסוגו בעולם, שוכן בפאתי קריית שמונה, בסמוך למקור המים באקוות ההר בגליל העליון ולמרגלות הרי נפתלי. המים המינרליים מוזרמים אל המפעל ישירות מנקודת הקידוח, באמצעות צינור תת קרקעי. נביעות מפעילה שישה קווי מילוי אוטומטיים לבקבוקים ולכדים, ללא מגע יד אדם, תוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים.