להצטרפות*3080

גודל טקסט

מים מינרליים מוגזים עדינים - neviot sparks

מים מינרליים בגיזוז עדינים - השילוב התוסס של טעם, בריאות ואיכות

נא להכיר: neviot sparks – מים מינרליים מוגזים עדינים

מים מינרליים מוגזים עדין nevot sparksשילוב מנצח בין המים הבריאים והאיכותיים של נביעות, טעם נפלא ובקבוק פרימיום מרשים ויוקרתי. אין פלא אפוא שבקבוק neviot sparks הוא הבחירה הראשונה של רבות מהמסעדות, והוא בן לוויה אידיאלי הן למאכלים שונים ומגוונים והן כמשקה משלים לצד קפה ויין.

neviot  sparks הם מים מינרליים מוגזים, מרעננים וטעימים ללא קלוריות. למעשה, מדובר במים מינרליים טבעיים להם נוספה כמות קטנה של גזCO2  . המים המינרליים המוגזים של נביעות מכילים מעט בועות בעלות גודל קטן. גיזוז שכזה נעים יותר בפה ולהבדיל ממים מוגזים אחרים, אינו יוצר תחושת מלאות. התוצאה: משקה מוגז עדין, תוסס ומרענן עבור כל מי שרוצה לגוון את השתייה שלו ועדיין ליהנות ממשקה בריא, איכותי וללא קלוריות. 

neviot sparks - מבחן טעימה 

כיום כבר אין צורך להרחיב את הדיבור על חשיבות השתייה היומיומית, ובעיקר שתיית מים, במדינה חמה כישראל. ועדיין, לא תמיד אנחנו מקפידים על שתייה מספקת. מחקרים מראים באופן ברור שגם עבור צעירים וגם עבור מבוגרים, הטעם הוא גורם משמעותי בבחירה. אם לא טעים, לא שותים! וכאן נכנסים לתמונה המים המינרליים המוגזים של נביעות: במבחני טעימה של בקבוקי מים מינרליים שונים, קיבל neviot sparks את הציון הגבוה ביותר! הטועמים ציינו כי הטעם היה מצוין והשאיר תחושה טובה בפה גם בזמן השתייה וגם אחריה. ראוי לציין כי מדובר בטועמים שנבחרו בקפידה: מביני עניין ואניני טעם, המבלים לא מעט במסעדות ובתי קפה, ורובם נוהגים להזמין ולשתות גם מים מוגזים.  

לא רק המים המוגזים עדינים של neviot sparks קצרו שבחים, אלא גם הבקבוק שמכיל אותם. הבקבוק האלגנטי הייחודי, המוצע בשני גדלים (250 מ"ל ו-750 מ"ל), זכה בתחרות העיצוב הבינלאומית WORLD STAR! גם אצלנו בישראל זכה בקבוק המים של neviot sparks להוקרה – וקיבל את כוכב ישראל לעיצוב המוצר לשנת 2011.

שמירה על הרכב המינרלים של נביעות

למים המינרליים של נביעות יתרון משמעותי הם מגיעים מהצפון הרחוק, שם הם מחלחלים בקרקע  נקייה, ולכן אינם סופחים מרכיבים שלא הייתם רוצים לקבל בבקבוק המים שלכם. 

כמו בבר המים של נביעות על מגוון סוגיו, וכמו כל בקבוק מים מינרליים של נביעות, גם בקבוק המים המינרליים המוגז עדין neviot sparks מכיל בדיוק את אותו הרכב מינרלים מנצח, שמאפיין את נביעות. המים המינרליים של נביעות מכילים כמויות משמעותיות של סידן ומגנזיום - שני מינרלים חיוניים התורמים לתפקוד תקין של  שריר הלב, מפחיתים  לחץ דם וחשובים לבניית העצמות ולחיזוקן. בנוסף, מים מינרליים של נביעות הם המים המינרליים הישראליים היחידים שמכילים פלואוריד באופן טבעי ובכמות קטנה ובטוחה. הפלואוריד כידוע הוא מינרל חיוני למניעת עששת שיניים ותורם לבריאות הפה. המים של נביעות דלים מאוד בנתרן – כלומר מלח. תזונה דלת נתרן מסייעת בשמירה על לחץ דם תקין, על בריאות הלב וכלי הדם וגם על מסת העצם. 

במילים אחרות

כשבוחרים לשתות נביעות, מקבלים בונוס כפול: מים נקיים ואיכותיים לשתייה וגם מים המכילים מינרליים התורמים לבריאות. וכשבוחרים בקבוק neviot sparks – הבונוס כבר משולש, ואתם נהנים מחוויה תוססת המגוונת את תפריט השתייה היומי שלכם.
 

 

250 מ"ל - neviot sparks

250 מ"ל - neviot sparks

250 מ"ל - neviot sparks
750 מ"ל - neviot sparks

750 מ"ל - neviot sparks

750 מ"ל - neviot sparks

250 מ"ל - neviot sparks

750 מ"ל - neviot sparks

לקבלת הצעת מחיר לשירות הברים שלנביעות

מחשבוןצריכת מים

הורידו את האפליקציה